درباره سانا

سانا- محلی برای آموزش و پیشرفت

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی های آموزشی و برچیده شدن تقریبی فضای آموزش حضوری به دلیل مشغله و عدم فرصت کافی مخاطبین آموزش برای اختصاص زمان برای آموزش حضوری، آموزش مجازی و از راه دور فرصتی ارزشمند را برای فراگیری علوم مختلف که نیازی به مراجعه حضوری ندارند فراهم آورده است.

در همین راستا،سامانه آموزش سانا با بکارگیری تیم حرفه ای تولید و بهره گیری از اساتید در حوزه های مختلف آموزشی اقدام به تولید محتوای آموزشی می نماید.

همچنین علاوه بر تولید محتوای آموزشی با توجه به عدم پایگاهی جامع برای جمع آوری محتوای آموزشی ارزشمند در فضای اینترنت، سانا اقدام به جمع آوری و ارائه محتوای آموزشی تولید شده و ارائه شده در بستر اینترنت نیز می نماید.

همکاری با سانا

در سانا بیاموزید

مخاطبین خود را به سانا دعوت کنید

در سانا برای مخاطبین خود تدریس کنید


سامانه آموزشی سانا علاوه بر ارائه دوره های با ارزش آموزشی به مخاطبین بستری برای تدریس و شکوفا شدن اساتید حوزه های مختلف نیز می باشد. برای تولید دوره آموزشی کافی است با مطالعه آئین نامه تولید محتوای آموزشی سانا و قبول تفاهم نامه آموزشی با استفاده از توانمندی های شخصی خود اقدام به تولید و طراحی دوره های آموزشی نمائید.

برای مطالعه و آشنایی بیشتر با چرخه تولید محتوای آموزشی و ویژگی های یک دوره آموزشی روی لینک زیر کلیک کنید

ویژگی های یک دوره آموزشی مطلوب

قوانین سانا

-کلیه محتوای سامانه آموزشی سامانا منطبق بر اصول و حدود شرعی و قانونی می باشد.


-کلیه قوانین این سامانه مطابق بر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران می باشد.


-در سامانه آموزشی سانا هیچ گونه تبلیغات و جهت گیری خاصی انجام نپذیرفته و کلیه فعالیت های این سامانه در حوزه علمی و با هدف و ارتقاء سطح دانشی و مهارتی کاربران سامانه می باشد.

تماس با سانا

راه های ارتباطی با تیم مدیریت سانا:


تلفن تماس:

02188177657

02188177669

02188177662


ایمیل:

info@elearnsana.ir


آدرس:

تهران، خ شهید مطهری، بعد از خ شهید مفتح،خ شهید علی اکبری، مجتمع امام خمینی(ره)،طبقه سوم،واحد ۳۲۷

  • بروز و کارآمد
  • با صرفه و بهینه
  • قابل ارزیابی
  • دارای اصالت
  • کار سانا چیست؟

    سانا- محلی برای آموزش و پیشرفت
    با هدف ارتقاء سطح دانشی و مهارتی شما عزیزان این پایگاه را راه اندازی کردیم تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه از حضور اساتید و محتوای آموزشی ارزشمند نهایت استفاده را ببرید.
  • logo-samandehi